Hakkımızda

BİZ KİMİZ?


Başarılı bir işletmenin kalbinin mutlu müşteriler olduğunu biliyoruz. Bu yarışta işletmelerin yeni teknolojileri en iyi şekilde kullanmaları, istedikleri yazılım ve donanım olanaklarını tam zamanında ve bütçelerine uygun olarak elde etmeleri gerekiyor. Biz ALTERNET ailesi olarak bunu sağlıyor ve bu hedefe uygun bilgi, yazılım ve ilgili gereçleri üretiyoruz.


HAKKIMIZDA


Sürekli proje üreten ve yenilik araştıran dinamik firması ile hem paydaşlarından gelen proje tekliflerini gerçek hayata taşımakta hem de farklı sektörlerle ilgili yeni proje fikirleri üretmektedir. Denizli Pamukkale Teknoloji Geliştirme Bölgesinde bulunan bir Teknokent firması olarak sürekli proje odaklı çalışma ortamı, firmamızın yenilikleri takip etmesinin de dinamosu olmaktadır. Ayrıca müşterilerimiz proje bazında elde ettiğimiz ürünlerimizde devletin sağlamış olduğu KDV muafiyetinden yararlanmaktadır.


MİSYONUMUZ


Misyonumuz teknolojiyi işiniz için yeni bir probleme değil işinize katkı sunan bir değere dönüştürmektir. İlgili sektör için uygun çözümün sunulması ve sektörel rekabet için en son teknolojinin kullanılması önemlidir. Aksi halde işletmenin kullanacağı yeni teknoloji ile planlanan katkı asla sağlanamaz. ALTERNET, yazılım ve donanım konusunda en son teknolojiyi takip ederek sizin için en uygun çözümü sunar. Teknoloji ile bütünleşmeniz için çaba gösterir ve böylelikle sizin sektörünüzde büyümenizi ve mutlu olmanızı hedefler. Bir teknoloji şirketi olarak siz büyüdükçe büyüyeceğimizi bilir ve bu anlamda sizlerle el ele hedefe ulaşmak için çalışırız.


VİZYONUMUZ

Bilişim sektöründeki en müşteri odaklı ve en güvenilir firma olmak.