Yeni İlaçTarif Yazılımı ( Yıllık )

PROGRAMIN KURULUMU İÇİN SATIN ALIM İŞLEMİ SONRASI 0 850 885 07 97 İLETİŞİM HATTINDAN MUHAKKAK BİZE ULAŞIM SAĞLAYINIZ! 


  İLAÇTARİF, hasta-eczacı-hekim iletişimine yeni kanallar eklemeyi ve akılcı ilaç kullanımını desteklemeyi amaçlayan eczacı, akademisyen ve bilgisayar mühendisleri önderliğinde geliştirilen ve eczacılardan alınan geri beslemelerle sürekli gelişen bir yazılım sistemidir.


    İLAÇTARİF ilaç üstü etiket yazdırma modülü, tek tıkla ulaşabileceğiniz ve etiketleri hızlı ve kolay anlaşılır bir biçimde bastırmanızı sağlayacak bir ortam sağlar. İLAÇTARİF bulut teknolojisi ile çalışmaktadır. Yazılımda ve veritabanında yapılan tüm güncellemeler bütün eczanelerin kullanımına anında sunulur.

    XP ÜZERİNDE ÇALIŞMAZ.!!! XP kullanan müşterilerimiz formatlama işlemi yaptırarak Windows 7 ve üst sürümlere yükseltme yaptırılmış ve bizim programımız başarılı bir şekilde kullanmaktadırlar.


    İLAÇTARİF, 2017,2018, 2019,2020,2021 YILINDAKİ VERSİYONLARI OLAN | Eczanem, Tebeos, Botanik, İlon, Farmakom, Byte, Rxeys gibi birçok yazılım programları ile sorunsuz bir şekilde çalışabilmektedir. 2022 YILI için bizimle iletişime geçiniz , uyumluluk konusunda lütfen ekibimizle iletişime geçin. **


    İLAÇTARİF sistemi, mağazamızda satılan termal yazıcı ve termal etiketlerle test edilmiştir. Mağazamızda satılmayan farklı termal yazıcılar ve termal etiket çeşitleri ile de İLAÇTARİF sistemi çalışabilmektedir. Alacağınız veya elinizde bulunan termal yazıcının İLAÇTARİF sistemi ile uyumu konusunda lütfen bizimle iletişime geçiniz.


NOT :  Ürün fiyatı yıllık kullanım fiyatıdır.


Alternet Yazılım | İlaçTarif

TELEFON : 0 850 885 07 97


İLAÇTARİF'in kullanımı sırasında uyulacak Şartlar ve Koşullar ile ilgili olarak lütfen Şartlar ve Koşullar kısmını okuyunuz.


ilaçtarif® BİLGİ SİSTEMİ

 SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

Sistem gereksinimleri, bir donanım veya yazılım uygulamasının sorunsuz ve verimli çalışması için bir sistemin sahip olması gereken yazılım ve donanım yapılandırmalarıdır. Donanım sistem gereksinimleri genellikle işlemci türünü, bellek boyutunu, kullanılabilir disk alanını ve varsa ek çevre birimlerini belirtir. Yazılım sistem gereksinimleri işletim sistemi tipi, versiyonu, kitaplıklar, sürücü sürümü, çerçeve sürümü gibi özellikleri belirtebilir. Bu yazılım ve donanım sistem gereksinimlerinin karşılanmaması, kullanıcının satın aldığı bir cihazın veya uygulamanın yüklenmesi ile ilgili sorunları kapsayan kurulum sorunlarına veya ürünün arızalanmasına, beklenenin altında performans göstermesine, askıda kalmasına veya çökmesine neden olan  performans sorunlarına neden olabilir. Bu yüzden yazılım ve donanım üreticileri bu gereksinimleri tüketicilere eksiksiz bir şekilde sunarlar. Sistem gereksinimleri genellikle minimum ve tavsiye edilen yapılandırmayı gösterir. Minimum gereksinimler bir ürünün kurulması veya çalıştırılması için yeterli olan en temel gereksinimlerdir fakat hız ve tüketici tatmini açısından performansın en iyi olacağını garanti etmez. Tavsiye edilen sistem gereksinimleri ise tüketici açısından sorunsuz bir çalışma sağlayan ve üretici tarafından test edilip önerilen gereksinimlerdir.

ilaçtarif® bilgi sistemi, eczacılarımıza en iyi hizmeti her şart altında verebilmek için Teknokent bünyesinde üniversite-sanayi işbirliği ile sürekli güncellenmektedir. Yeni sürümlerle güncellenen her profesyonel yazılım ve donanım ürünün de olduğu gibi ilaçtarif®  bilgi sisteminde de minimum sistem gereksinimlerinin ve tavsiye edilen sistem gereksinimlerinin tanımlanması eczacılarımızın ürünümüzden tam performans ile yararlanmaları açısından faydalı olacaktır. Tablo-I’de ilaçtarif® bilgi sistemi için sistem gereksinimleri, minimum ve tavsiye edilen sistem gereksinimleri olarak Ana Bilgisayar ve Terminal Bilgisayar için verilmiştir. Ana Bilgisayar, ilaçtarif® bilgi sistemi tarafından kullanılan yazıcının fiziksel olarak kabloyla bağlı olduğu bilgisayarı, Terminal Bilgisayar ise ilaçtarif® Ana Bilgisayar’ına ağ bağlantısı ile bağlanarak yazıcıyı kullanan diğer bilgisayar/bilgisayarları ifade etmektedir.

Ana Bilgisayarlarınıza Terminal Bilgisayarlardan daha fazla bellek gereksinimi, ilaçtarif® bilgi sisteminin bağlı olduğu yazıcıların sürücüsünün yüklü olması ve daha fazla veri barındırmasından kaynaklanmaktadır. Ayrıca verilerin daha hızlı okunması ve yazılması için ikincil depolama alternatifi olarak SSD hard disk tavsiye ediyoruz.

Siz değerli eczacılarımıza en iyi hizmeti vermek için minimum ve tavsiye edilen sistem gereksinimleri tablomuz yazılım ve donanım üreticileri tarafından sunulan yeni gelişmeler takip edilerek ilaçtarif bilgi sistemindeki versiyon değişiklikleri ile birlikte sürekli güncel tutulacaktır.

Sağlığımız için gösterdiğiniz özveri ve bizi tercih ettiğiniz için teşekkürlerimizi sunarız.

 

 

 

 

Tablo I: ilaçtarif (r) bilgi sistemi sistem gereksinimleri  

a)      Ana Bilgisayar için

 

Minimum Sistem Gereksinimi

Tavsiye Edilen Sistem Gereksinimi

İşlemci

Intel Core i3

Intel Core i7,  AMD FX

Bellek Kapasitesi

6 BG RAM

16 GB RAM

Bağlantı

1 adet boş USB Port

1 adet boş USB Port

Etiket Yazıcı

Sürücüsü

Son Sürüm

Son Sürüm

Katı Hal Sürücüsü

              -

SSD Hard Disk

İşletim Sistemi

en az Windows 7

.NET Framework 4.8 kurulu

Windows 10

en güncel sürüm

Depolama

en az 2 GB boş alan

en az 5 GB boş alan

Katı Hal Sürücüsü

              -

SSD Hard Disk

 

 

 

 Tek Çekim Komisyonu(%0) 1.440,00TL
2 Taksit 1.504,80TL
(2x752,40TL)
3 Taksit 1.508,40TL
(3x502,80TL)
4 Taksit 1.512,00TL
(4x378,00TL)
5 Taksit 1.517,76TL
(5x303,55TL)
6 Taksit 1.524,10TL
(6x254,02TL)

İlaçTarif Yazılımı ( Yıllık )

    • 1.440,00TL (KDV Dahil)

    Etiketler: ilaçtarif, etiket